Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolára milyen "tanszerek"...

Főiskolára milyen "tanszerek" kellenek?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért.
2010. júl. 31. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:

toll és papír.


Ha koliban laksz, akkor notebook sem árt.

2010. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem koleszos leszek. De a notebook már megvan.
2010. júl. 31. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mérnöki szak, ahova azért kell néhány eszköz rajzoláshoz, akkor valóban csak toll meg papír. Vagy helyettük egy laptop. Vagy ha nagyon jónak érzed magad, akkor semmi. A könyveket úgyis év közben fogod beszerezni, onnantól meg te döntöd el, hogy az előadásokon mennyit és hogyan jegyzetelsz.
2010. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A könyveket a suli adja vagy nekünk kell megvenni? Vagy könyvtár?
2010. júl. 31. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell beszerezni, vagy könyvtár, bár a könyvtárakat általában elég jól kifosztják tankönyvek terén. A legtöbb iskolának van saját kiadója ahol a saját tanáraik által publikált könyveket meg tudod venni, de lesz olyan, amiért könyvesboltba kell menni, és bizony elég húzós ára szokott lenni ezeknek a könyveknek. Ha teheted, szerezd be ismerősöktől, vagy vegyetek meg többen 1-1 darabot, aztán valahol fénymásoltassátok le a könyveket, az eredeti könyvár töredékéért meg lehet úszni, csak van olyan tanár, aki ha másolt példányt lát meg valakinél, abból rendes balhét csinál, szóval óvatosan kell bánni az ilyen dolgokkal.
2010. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem a leendő csoporttársaimat.
2010. júl. 31. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd fogod. A könyvekre úgysem lesz szükség kb. október elejéig, sőt sok tárgyból elég lesz beszerezni a vizsgaidőszakra, mert számonkérés ugye maximum zh van, de az meg csak 1-2 félévente, és azokra az előadás anyagából is fel lehet készülni, nem kötelező hozzá a könyv.
2010. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem első évben jó ha 2 tankönyvem volt, amit meg is vettem. többire vagy nem kellett, vagy ott volt a moodle.


igazából semmi különösre nincs szükséged.

2010. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tankönyvet vagy megveszed, vagy lemásoltatod belőle a kellő részeket, vagy könyvtárból veszed ki, esetleg felsőbb évestől veszed meg akinek már nem kell. Nem árt egy két füzet meg írószer. Sok tanár az internetre rakja a jegyzetét, azt tanulhatod laptopról, vagy kinyomtathatod.
2010. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én agráros voltam. Elvoltam tollal, radírral, ceruzával, vonalzó körző párossal, meg spirál vagy tűzött füzetekkel. Volt csoporttársam közül egyik laptopra gépelt, és volt aki meg mappa-toll-írólap kombóval elvolt(az illető szabad kézzel is jól tud rajzolni, és később Pestre ment az ottani egyetemre táncművészeti szakra, mert több lábon áll).
2019. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!