Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeség volt átmenni egy...

Hülyeség volt átmenni egy erős gimiből közgáz szakközépbe?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én kéttannyelvű osztályba jártam gimiben, volt nálunk is közgáz szakközép osztály, le is néztük őket. Egyébként tényleg sok buta volt ott, aztán közgáz egyetemre jöttem, itt vannak olyanok, akik egy normális közgazdasági szakközépből jöttek, és okosak, tudták, amit mi nem tudtunk, könnyebb volt nekik. Viszont mi, gimiből jöttek is meg tudtunk tanulni bármit.


Ha erős ez a szakközép, akkor jól döntöttél, ha nem, akkor pedig tanulj, hogy nehogy kevés pontod legyen a felvételin, mert elég magasak a pontszámok gazdasági szakokon! (a mi sulinkból közgáz egyetemi képzésre talán 1-2 ember jut be a szakközepesek közül- vagyis csak a tényleg okosak)

2010. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!