Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen 1 éves képzés lehet...

Milyen 1 éves képzés lehet hasznomra, ha jövőre BCE-KIK-re szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Idén nem vettek fel, így ezt az évet minél hasznosabban akarom eltölteni, hogy jövőre felvegyenek, ám sajnos amiket néztem okj-k, azok mind 2 évesek. Tud valak isegíteni?
2010. júl. 25. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
figy velem is ez a helyzet, én most jogi asszisztensit csinálom ami két éves, és ha végzek ami jövöre lesz akkor megpróbálom megint,mert most sem jött össze sajnos, sztem ne sajnáld a két évet, mert megéri, és még plusz pont és lehet, hogy változik az álláspontod, mert lehet, hogy el tudsz okj-vel is helyezkedni, sose lehet tudni...általában ami egy éves okj azért nem jár pluszpont,mert nem felsőfokú, vagy nem emelt szintű képzés vagy pedig nem tartozik a jogi területhez
2010. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!