Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tolltartód van? Veszel...

Milyen tolltartód van? Veszel újat iskolakezdésre? Ha igen, akkor milyet szeretnél?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
bordó eastpak:D lehet veszek újat, mert az egész kék a kifolyt tintától..xD de nem tudom milyet kéne, mert most úgy vagyok vele, hogy nem akarok semmi extrát, csak h elférjen benne pár toll meg ceruza meg ami kell:D
2010. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen. Én is úgy akarom :)
2010. júl. 24. 15:34
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem egy zsiráfom van :D zsiráf tolltartó, olyan mint egy plüss, belefér egy csomó minden, a 18 éves rózsaszín nicisnek üzenem, hogy nem gáz az ilyen tolltartó, nekem 21 évesen van figurás :D egyetemen senki nem nézett még ki, mondjuk egy csomóan már nem is hordanak tolltartót, mert max 2 tollra van szükségünk és ennyi :) de a zsiráf, hű társam már 3 éve :D
2010. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem ezek tetszenek nagyo. Ebbe csak pár dolog fér bele. Nekem bőven elég lenne, de félek, hogy kinevetnek, ha ilyennel állítok be :D

2010. aug. 9. 10:52
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem sok tolltartóm van, rajzos vagyok, kell az írószernek, kell a grafitnak, színesnek, ecsetnek.

Van egy fából készült, tolós tetejű

egy kínaiban vett, cipzáros, beledobálós. Ciklámen, és egy dínó szalad rajta

Egy Herltz Withit Top (kék kutyás) henger alakú

egy teniszlabdás doboz, amiben ceruzák vannak

egy Busquets fém, amin egy nyuszi van (a táskamárka Busquets)

egy névtelen kínai írásos fém-

és egy Lucky Star-os fén tolltartó

2010. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem Milka tolltartóm van.:D
2011. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. aug. 16. 11:44
 18/18 anonim ***** válasza:

xD


én meg még mindig lájkolom :D

2011. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!