Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki nem izgul a eredmény...

Ki az aki nem izgul a eredmények miatt? És miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én, majdnem két és félszer annyi pontom van, mint a tavalyi ponthatár.
2010. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én. (Na jó, egy picit. Inkább azért izgulok, hogy ne fagyjon le a rendszer, időben megkapjam az SMS-t, stb.)


Talán azért nem, mert mindegyik szak, amit jelöltem, a szívem csücske, és így is nehéz volt köztük felállítani a sorrendet. Meg... túljelentkezésről az egyik szakomnál szó sincs, és a tavalyi felvételi ponthatárnál 75-tel több pontom van.

(Persze minden változhat, de érettségi óta kételkedem benne.)

Az intézmények helyét is kedvelem, ha Budapest nem jön össze, Szegedet sem fogom bánni, meg ilyesmik. Minden, amit jelöltem, számomra pozitív.

Na, nem akartam fellengzősködni (brr, fujj), csak ha már kérdezted... :/

2010. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én nem izgulok:) bármi lesz jó lesz :) ha felvesznek messze kell költöznöm a barátomtól, de tanulhatok, ha nem akkor maradok a barátom közelében de dolgoznom kell :) az kicsit izgalmas, hogy melyik lesz, de igyekszem uralkodni az érzelmeimen
2010. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én azért, mert még semmilyen levelet nem kaptam a minisztériumtól. Nekem 332 pontom lett plussz pont nélkül, és 301 volt tavaly a ponthatár. Mikor küldik a levelet, hogy felvettek?
2010. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én sem izgulok. Csak egy sulit jelöltem meg, annak 3 szakát, de az első év úgyis közös. Szóval mindegy. Több pontom is van mint tavaly kellett több mint 50-nel. :)
2010. júl. 21. 21:41
 6/21 anonim ***** válasza:
Én azért nem izgulok,mert sajnos még plusz pontokkal sem lesz meg az áhított szakra a felvételem,pedig nem a legjobb szak amit választottam.lehet,hogy nem is akartam eléggé,meg igazából tojtam a tanulásra a szünetben is.Hát ez van,megyek okj tanfolyamra Pestre így is,vagy nyelvvizsgára,aztán okj tanfolyamra...majd kiderül.Ha lejjebb viszik a ponthatárt és felvesznek akkor meg jól meglepődök=D
2010. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
21:47: hány pontod van?
2010. júl. 21. 21:49
 8/21 anonim ***** válasza:
Én 7 ponttal vagyok az első felett, 22-vel a második felett, jónak hangzik, csak tavaly kb. 27-et emelkedett, ezek után eléggé parázok...
2010. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 480 pontja van, az biztos nem izgul:D
2010. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
302 pontom van=( A tavalyi egyik szakon 314 volt és szerintem emelkedni fognak,tehát sehogy se esélyes a dolog.
2010. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!