Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elengednétek egy 9 éves...

Elengednétek egy 9 éves gyereket táborozni nyáron a Balatonra egy hétre?

Figyelt kérdés
Iskolán belüli szervezésről van szó.

2020. jan. 10. 05:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha tudnám, hogy megbízható, szófogadó gyerek és az őt kísérő pedagógusokban is megbíznék.

Én is taboroztam ennyi idősen, szerintem jó dolog. De persze csak víz, szóval van veszélye, de erről beszélnék vele sokszor, mielőtt elmegy.

2020. jan. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem értem, miért ne? Anno én elsős voltam, mikor először mentem. Az első nap fura volt, aztán élveztem nagyon! A férjem 7 éve táborvezető egy balatoni zenetáborban. Ők is visznek elsős-másodikosokat is. Soha nem volt gond. Cserébe nagyon jó kis közösséggé formálódtak az évek alatt a gyerekek. A vízben nagyon vigyáznak persze, de fontos, hogy te is beszéld meg vele, hogy milyen veszélyei lehetnek a tábornak. Egyszer ki kell próbálnia magát. 😁
2020. jan. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, megengedhetném magamnak és tudnám, hogy szófogadó, akkor persze
2020. jan. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha tud úszni.
2020. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ennyi idős koromban táborozni. Maximum derékig érő vízbe engedtek minket, belefulladni is művészet lett volna (persze tudom, hogy bokáig érőbe is bele lehet, ha úgy alakul, de nem nagy rá az esély).
2020. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem azért szervezik ilyen korosztálynak a tábort, hogy ne engedjék el a gyerekeket oda a szüleik.
2020. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

4# akik tudnak úszni is bele tudnak fulladni. Sőt, a nagyobb magabiztosság miatt még nagyobb esély van rá.

Nem tudok úszni, soha nem mentem be mély vízbe. Aki tud, az meg ész nélkül megy be.

Persze gyerekeknél lehet, hogy bíztatják egymást, de olyan kicsik, biztos vagyok benne, hogy lesz állandó felügyelet.

2020. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El, ha szófogadó, és megbízható pedagógus csapattal mennek.
2020. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ.
2020. jan. 11. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!