Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia és biosz alapok bepótlás...

Kémia és biosz alapok bepótlására honlap vagy könyv kéne?

Figyelt kérdés
Mindkettőből érettségizek majd 2 év múlva. Igazából a természeti tantárgyakat a gimiben szerettem meg. Előtte egy szörnyen rossz tanárnő taította mindkettőt, így nem is tanultunk szinte semmit. Mivel még unalmas is volt, nem figyeltem túlzottan az órákon. Most jól megy mindkettő, legalábbis amit most tanulunk, mert sajnos érzem, ha fellapoznék egy 7-es tankönyvet, sok hiányosságom lenne. Ezen szeretnék most változtatni, olyan könyv vagy honlap kéne, ami érthetően (de azért nem gyerek szinten) elmagyarázná és megfogalmazná az anyagot. Jah, és a régi tankönyveim nincsenek meg.
2010. júl. 17. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az sdt.sulinet.hu -t, benne van az anyag nagy része. Amúgy érdemes lenne pár tankönyvre beruházni. Nem hinném, hogy annyira megfizethetetlen lenne.

Én Mozaik kiadós kémiából tanultam, egész jó volt. A biológia Műszaki kiadós, az egy kicsit magasabb szintű, de jobban megérted az anyagot.

2010. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kémiából tudom ajánlani a Műszaki Kiadót azon belül Villányi Attila könyveit.

Bioszból meg tudok csatlakozni az előttem hozzászólóhoz, valamint esetleg nézd meg a Panem kiadó Biológia Középiskolásoknak, Érettségizőknek című könyvét. Én ebből készülök az érettségira. Benne van az emelt anyag is.

2010. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, nagyon sokat segítettetek!
2010. júl. 19. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!