Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A bkv.hu-n, a 18-as villamos...

A bkv.hu-n, a 18-as villamos menetrendje, sárgával van kiemelve, és két útvonal van (Moszkva tér-Dombovári utca és Művház-Savoyapark) MIÉRT?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 19:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nem pótló, csak ketté van osztva (mint 2-es volt), akkor melyik részén járnak majd a K-tátrák(T5C5K) ?
2010. jún. 18. 19:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Ketté van osztva és a kettő között pedig pótlóbusz jár.

Itt a bkv oldaláról a hivatalos hír: [link]

2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Moszkva és Dombóvári között mivel ez a rész esik Szépilon kocsiszínhez DE(!) a 18-as vonalra nem adnak menetrendszerűen K tátrát habár most elképzlehető hacsak nem raknak erre az időre sima tátrát ilona kocsiszínbe.
2010. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van T5C5K a 18-as északi részén.Tegnap 3-at is láttam.
2010. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma is volt, de sajna csak 1 megállót mentem. Új bemondások is vannak.Valakinek megvan mert kiváncsi vagyok rájuk.
2010. jún. 23. 17:10
 6/8 A kérdező kommentje:
DE, van kiosztva amúgy is 3 darab K-Tátra...
2010. jún. 28. 17:37
 7/8 anonim válasza:
A K-s tátrák inkább a Moszkva tér M - Andor utca szakaszon járnak, mert a K-s tátrák csak a Szépilona kocsiszínben vannak. Budafokon csak a sima T5C5 tátrák és ICS-k vannak.
2010. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a Moszkva tér M - Andor utca viszonylaton sima tátrák járnak akkor inkább a Kelenföldön pihiznek.
2010. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!