Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti tömegközlekedés...

Budapesti tömegközlekedés esti járataira érvényes-e az én Havi Budapest-bérlet felsőoktatásban tanulók részére (nappalis vagyok)?

Figyelt kérdés

Érdemi válaszokat várok, mert tényleg nem tudom, és nem akarom, hogy megbüntessenek ezért fordutlam az internet népéhez.

Illetve egy másik kérdésem lenne - hátha nem kell külön kiírnom - de reptérről, hogy jutok el a legkvesebb átszállással (éjjeli járatokkal) Kelenföldig?



2017. nov. 14. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne érvényes a bérlet az éjszakai járatokra?! A második kérdésedre meg van egy rakás menetrend tervező a neten (google maps, bkk futár, stb...).
2017. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, érvényes, a rajta feltüntetett dátum utáni napon hajnali 2 óráig.


3 utvonalopcio van:

0:21-ig a 200E busszal Határ út M-ig, onnan 914 914A 950 950A buszokkal Újpest, Káp.megyer, Rákospalota felé Népligetig, majd 918-as busszal Kelenföld vasútállomásig VAGY Határ úttól az említett 4 járat egyikével Astoriáig és onnan a 907-es busszal Kelenföld vasutallomasig.


0:30-ig mehetsz a feláras 100E busszal is (900 Ft) Astoria M-ig, majd a 907-es busszal.


Utána a 900-as busz a megoldás, a Bajcsy-Zsilinszky utcánál szállhatsz at a 950 950A buszokra Rákospalota felé, ezekről a fentiek szerint Népliget M vagy Astoria M megállóban szállj át.

2017. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"tényleg nem tudom, és nem akarom, hogy megbüntessenek ezért fordutlam az internet népéhez"


És szerinted (egyetemista létedre...) az internet népe határozza meg, hogy miért jár a büntetés meg miért nem? Az ilyennel hivatalos forráshoz kell fordulni, jelen esetben a bkv/bkk-hoz.

2017. nov. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!