Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki az újabb fajta, modernebb buszok helyett a régebbi fajtákat szereti? Az Ikarus buszokat

Figyelt kérdés
Én azt szeretem ha azokkal utazhatok, főleg ha csuklós. De a legtöbb ember annak szokott örülni ha helyközi járatnál valami modernebb fajta busz jön. Furcsa, hogy én inkább a régebbi buszokat szeretem?
2017. jan. 27. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is a régebbieket szeretem, leginkább azon 200-as család Ikarusait, amelyiken a hűtőventilátor mágneskapcsolója nyekken egyet beindulásnál. Imádom:).

Ettől függetlenül az újabb buszokat is kedvelem (a tolócsuklós kialakítású Merciket és társait), de nem olyan mértékben, mint az 1. mondatomban írt gépeket.

2017. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is kedvelem a retro járműveket, de ha már régebbi busz, akkor nekem főleg a 90-es évekbeli óriás turistabuszok jönnek be, pl. a nagy V8-as Kässbohrer Setrák, vagy azok a MAN-ok, amiknek ugyanaz a vezetőfülkéje, mint az alacsonyfülkés 7,5 tonnás MANoknak. Meg persze a Neoplan!

A rengeteg extra, hatalmas ülések, puha rugózás, alacsony zajszint. És persze fekete-fehér kocka tévék VIDEÓVAL, klíma és Wc, mint a luxusutazás netovábbja :-D

2017. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Én is nagyon örülök, ha Ikarus buszon utazhatok. Sajnos egyre kevesebb van belőlük - talán gyártanak újra, a legújabb 127V és 187V jóhetne nagy szériában; fölveszik a versenyt bármelyik gyártó buszaival...sőt!
2017. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is szeretem, főleg a helyközieket. A hídnak sokkal szebb hangja van, mint a városi buszokon!
2017. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én az Ikarusokat szeretem. Főleg 280/260, 405
2017. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!