Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A DKV (Debreceni közlekedési...

A DKV (Debreceni közlekedési zrt. ) -nek van egy olyan alkalmazása amit ha letöltök, láto, hogy hol jár az adott busz, troli vagy villamos. Ezt honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés

A dkv-s buszsofőr jóbarátom mondta,hogy most idén januàr 1-től csináltak egy alkalmazást,hogy okostelefonokra lehet letölteni és mutatja egy térképen,hogy pillanatnyilag az összes dkv-s járat busz,troli,vili hol jár,mehhyit késik,nem is sorolom tovább ,olyan mint a mávnál a vonatinfo meg mint a repülőgépeknél a flightradar24. radartérképek.

Azt mondta,hogy töltsem le mert ugye nekem van okostelefonom(samsung galyxi) kérdeztem honnan lehet letölteni,azt mondta a dkv honlapról,nade ott nincs. Felhívtam és megkérdeztem hogy hol van mert a honlapon nemtalálom,azt mondja hogy pedig ott kell lennie de a többit nem tudja,mert ő nem foglalkozik ilyen letöltésekkel csak tudja hogy ez az alkalmazás van most januártól lett tehát új.

Segítene valaki ?

Hol találom meg?



2016. jan. 31. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Rákeresel az App/Play Store-ban...?
2016. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
TransIT menetrend - DKV néven keresd
2016. febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!