Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon hogy nyilik a...

Miskolcon hogy nyilik a villamos ajto?

Figyelt kérdés
Nyugdijas vagyok és még nem utaztam vele és nem tudom hogy kell kinyitni az ajtot,hogyan müködik?

2016. jan. 2. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Sose mentem még a miskolci villamossal, de gondolom eléggé egyértelmű hogyan nyílik az ajtó.

Ha nem nyitja ki magától, akkor szokott lenni jól látható helyen világító gomb amit meg kell nyomni.

Ezen a képen jól látszik a sárga keretes ajtónyitó gomb:

[link]

Úgy gondolom, hogy ezen a vezető nyitja:

[link]


Az utastársakat is lehet figyelni, hogy mit csinálnak.

2016. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 2. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig a sofőr nyitja, mint a buszon.
2016. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy be kell nyomni az ajtón található gombot, nem nyit minden ajtót a vezető..
2016. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, azzal a sárga gombbal lehet jelezni, mint a buszon, és akkor a megállóban nyílik az ajtó, de ha ez nem történt meg, a megállóban ugyanazzal a gombbal ki lehet nyitni az ajtót :)
2016. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az ajtóra tették a jelzőgombot. Az viszont szerencsére mindegy melyik oldalon nyomjuk meg, a jó oldalon fog kinyílni.

Felszálásnál ugyanúgy meg kell nyomni a gombit(ha nem nyílik ki magától az ajtó, de ez elég zsákbamacska így a legtöbben mindig megnyomjuk)

2016. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!