Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Nyugati pu. -n honnan...

A Nyugati pu. -n honnan tudom, hogy melyik vonat az amire fel kell szállnom? És hogy hol kell leszállnom?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de életemben először utazok vonaton.
2008. szept. 12. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőséged is van:

- a Nyugatiban a 11-13. vágányok előtt van egy nagy tábla, oda ki van irva, mikor indulnak a vonatok

- amikor jegyet veszel a pénztárban, kérdezd meg a pénztárost. Azt is meg tudja mondani, mikor indul a vonatod.

- a pénztárak mellett van az információ. Ilyen kérdéssel bátran fordulhatsz hozzájuk. És feltétlenül kérdezd meg, hogy melyik állomás után kell majd leszállnod.

- ha már megvan a vonatod, a kalauztól is megkérdezheted, hogy tényleg megáll-e ez a vonat ott, ahol le kell szállnod és kb. mennyi idő múlva érsz majd oda és hol kell leszállnod.

2008. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De azért vigyázz arra, hogy vannak olyan vonatok amiket egy bizonyos állomáson két felé választanak. Én egyszer nagyon megszívtam pedig jó vonatra szálltam csak rossz kocsiba. Este 9 körül üdvözöltek a román határnál :) És a kalauz volt a másik fele, még véletlenül se szólt volna, hogy rossz helyen vagyok. Szóval tényleg figyelj oda.
2008. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na szóval a román határnál közölték velem :D
2008. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

de jó dolgod van, hallod. eddig taxival jártál???

komolyan mondom, azért ha már írni tudsz, akkor ennyi tájékozottsággal rendelkezhetnél...

2008. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, eddig busszal jártam... Bunkó.
2008. szept. 13. 08:42
 6/6 anonim válasza:
Tudod, ott a kivetítő a pályaudvarokon az induló-érkező vonatokkal...nem a legújabb Avon márkájú rúzst hirdeti.
2010. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!