Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most fogok először vonattal...

Most fogok először vonattal utazni egyedül. Mennyi ideig áll egy-egy megállóhelyen a vonat? Honnan tudjam, mikor kell leszállnom? Mi van, ha nem szállok le és a vonat továbbmegy?

Figyelt kérdés

Kelenföldnél át kell szállnom, 1órám lesz. Kelenföld előtt mik vannak, hogy tudjam hogy Kelenföld következik?


Ne nézzetek hülyének, életemben 2x ha utaztam vonattal az is vagy kirándulás volt az osztállyal vagy szülővel, rokonnal voltam.


Hajdúszoboszlóról utazok Pécsre.


2010. júl. 19. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobbhelyeken ki van írva táblákkal, hogy mi az a hely. Csak figyelned kell. A jobb vonatokon ( a jobbakon!) bemondják, hogy mi következik.
2010. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
jah, de azt olyan halk hogy nem lehet hallani, vagy ha egyedül vagyok, akkor meg nem értem.
2010. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kelenföld Budapesten van, könnyen meg fogod látni:)

azt tudod,hogy kb hány óra alatt érsz Hajdúszoboszlóról oda és előtte kezdj el figyelni,és majd látod,hogy már Bpn van, akkor néz a megállókat (nem tudom,hogy lesz-e más Kelenföldön kívül) és ki lesz írva nagy táblán, nem fogod eltéveszteni:P

2010. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én amikor először utaztam egyedül, megnéztem neten a megállókat és kiírtam magamnak egy füzetbe, így tudtam, hogy mikor mi következik és hanyadiknál kell leszállnom. mondjuk az busszal volt..
2010. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 haggyámán ***** válasza:
100%
Odamész egy jó pasihoz/csajhoz és megkérdezed, hogy: "Szia, merre mész?" Ha azt mondja, hogy Kelenföld, nyert ügyed van. Ezt addig ismételd, amíg nem találsz valakit, aki Kelenföldig megy.
2010. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2010. júl. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!