Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, hogyan tudnék eljutni a legegyszerűbben? 17/l

Figyelt kérdés
Dorogra mennek de eljönnek értem Budapestre. Hogyan tudnék eljutni a Pestre Tiszaújvarosbol? Sajnos a vonat nem igazan johet szoba.
2015. aug. 16. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menetrendek.hu ott van minden amivel el tudsz. Vagy autó motor bicikli stop.
2015. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha vonat nem jöhet szóba, akkor busszal.
2015. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a gond a vonattal? Busszal napi egy értelmes eljutás van Eger átszállással. Ezzel szemben vonattal Nyékládháza átszállással kétóránként juthatsz el Budapest-Keletibe.
2015. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És távolsági, országos buszokra ugyanúgy kell pótjegy, mint gyorsvonatra.
2015. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szoval a vonat jobb? Valaki aki ert hozza. Segitene mert meg sosem utaztam vonaton.
2015. aug. 16. 19:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerulne egy diak jegy?
2015. aug. 16. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen jobb a vonat, hacsak nem akarsz 4-5 átszállással 1 nap alatt nagy nehezen leérni Pestig.


Elmész az állomásra Újvárosban, mondod, hogy kérsz egy (vélhetően) diákot a Keletiig, és Nyékládházától egy gyorsvonati pótjegyet mellé. Elmész aztán Újvárostól végállomásig (ami ugye Nyékládháza), és ott jönni fog Sátoraljaújhelyről a keletis sebes. Ezt kétóránként lehet megjátszani.


Na most a probléma legfeljebb abban jelentkezhet, hogy 7 perced van az átszállásra, ami még 5 biciklivel és 8 sátorral a kézben is teljesíthető, csak nem tudom, mennyire általános a késés a nyékládi személynél, és mennyire van divatja a késett személy bevárásának a sebes részéről.

2015. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult:D
2015. aug. 16. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezem. :D Nem akarok "ezek a mai fiatalok" szöveget leverni, mert én is 93-as vagyok, de észrevettem, hogy akik akár csak pár évvel később születtek, már azok képtelenek egy átszállást kivitelezni. Remélem, csak lustaságból... Direkt leírtam még a jegyvásárlás menetét is, látom, nem voltak rosszak a megérzéseim.


Viszont ha a vonat bonyolult, akkor nem tudom, mit mondasz a buszra. De tulajdonképpen van egy közvetlen járat, ami 5:45-kor indul, Pestről vissza pedig 15:35-kor rajtol, ha az neked jobb, mint a gyorsabb, kényelmesebb és sűrűbben járó vonat, akkor én nem fogok beleszólni.

2015. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez bonyolult, akkor mi lesz veled később?

Legegyszerűbb, ha nem Budapestre mennek érted, hanem Tiszaújvárosra a kaputok elé.

2015. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!