Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánbusz ablaknyitó kulcs?

Volánbusz ablaknyitó kulcs?

Figyelt kérdés

Honnan lehet olyan négszögkulcsot venni, ami méretben jó a Volánbusz (klímás buszainak) ablakaihoz?

Nem szórakozásból kéne, csak felénk ilyen "papíron klímás, de gyakorlatban sosem működik" buszok járnak, ami így nyáron már nem túl kellemes, és van, hogy (vagyis elég gyakran) még így is le vannak zárva.



2015. jún. 10. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A sofőröknél kell lennie, az ő feladatuk kinyitni az ablakokat.


Kereskedelmi forgalomban leginkább az ablakot ill. keretét gyártó cégnél kapható, ám 1 darabra nem biztos, hogy felvesznek rendelést.

2015. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sima négyszögzár, akkor többnyire egy mezei kilincs is jó hozzá.
2015. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B verzió: laposfogó.
2015. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól tudom, ez a MÁV nál is alkalmazott szabvány kalauzkulcs (szakaszkulcs). Ez aztán jó mindenhez. Nyugati pályaudvaron vagy jó tíz éve még árultak ilyesmit 12e forintért (kombinált szakaszkulcs). Adnak itt már mindent... :)
2015. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szakaszkulcsot majd kipróbálom. Az nekem is van itthon. Egy rendes ismerősömtől kaptam. :)
2015. jún. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!