Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudnék legjobban és...

Hogy tudnék legjobban és leghamarabban a szentendrei szigetre eljutni miskolcról?

Figyelt kérdés
Nincs autóm tehát az kizárva, stoppolni nem akarok. megveszem én a jegyet/jegyeket ha tudnám merre kéne menni

2015. jún. 6. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vonattal Budapest-Keletiig, M2 metróval Déli pu. felé a Deák térig, M3 metróval Újpest felé Újpest-Városkapuig, 880-as busszal a Határ csárdáig, Leányfaluig, Tahitótfalu, hídfőig vagy Szentgyörgypusztáig. De van busz a Váci révig is, főleg Szentendréről.
2015. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova, mert a Dunakeszi, Horányi révhez - [link] - is megy ki busz - Újpest-Városkaputól (302) [link]
2015. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jún. 7. 06:26
 4/6 A kérdező kommentje:
illetve annyira mégsem...én a szentendrei szigetre akarok kijutni, nem szentendrére. egészpontosan szigetmonostorra.
2015. jún. 7. 06:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól írta az első hozzászóló is, mert azért, Szentendréről is ki tudsz jutni a Szigetmonostori Révhez is, viszont több opció is létezik (az egyiket, már én is leírtam, a Dunakesziről induló révet, úgyhogy azt most, kihagyom):

Szigetmonostori rév

1. opció: 300-as busz - [link] - (Göd, szigetmonostori rév megálló) - rév - [link] (Alsógöd - Szigetmonostor /Horány/)

2. opció: 880-as busz [link] (Szentendre, Szigetmonostori rév) - rév - [link] (A Lehel és Társa Kft.)

Mind a kettő buszjárat az Újpest-városkapu buszállomásról indul.

Menetjegyek (egy irányban): ha a Gödi révhez mész, akkor 310 Ft (mivel 15 Km), ha a Szentendreihez, akkor 370 Ft (mivel 19,9 Km) [link]

A rév menetjegyek, a belinkelt oldalon tudod megnézni. Ja és Keleti p.u. - Újpest Városkapu: M2 - Deák Ferenc tér - M3. Egy irányban, 1 db vonaljegy, bőven elég lesz (amit a M2 fele, bárhol megtudsz venni).

2015. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jól van, köszi
2015. jún. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!