Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A nyugatiból mikor indul az...

A nyugatiból mikor indul az utolsó vonat dunakeszi-göd-vác felé?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valaki le tudná írni, hogy 9-től (holnap) mikor, hogyan indulnak a vonatok?

2015. jún. 3. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Este 21 óra után az alábbi vonatok indulnak, ezek Vácig minden állomáson megállnak:

21.11 21.51 22.51 23.51 0.51


Napközben 4.41-től minden óra 11. és 41. perckor indul személyvonat, amely Vácig mindenütt megáll.


Munkanapokon 13.28-18.28-ig óránként indulnak még gyorsított személyvonatok, ezek csak Dunakeszi-Gyártelep, Felsőgöd, Vác-Alsóváros megállóhelyeken állnak meg Vácig.

2015. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma 0:51 az utolsó vonat. Holnap :11 :41 percekkor mennek S70 vonatok egészen estig.
2015. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A máv mwegszüntette az utolsó vonatokat, aőt tervezi az első vonatot is megszüntetni.


Ennyire nehéz az elvirát használni, vagy az emberek már annyira ellustultak, hogy inkább idejönnek kérdezni és várnak?

2015. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget:)

3# figyelj, ez egy oldal, ami tudtommal azért van, hogy kérdezzünk, mégpedig azt kértdezzünk, amit akarunk. Na szóval, miért kéna használnom az elvirát ha itt is megkérdezhetem? Mi kifogásod van ez ellen?

Amúgy is, szabad ember van, (remélem) senki sem kényszerít, hogy ezeket a kérdéseket olvasd. Ha mégis olvasod, és netán nem tetszik, ott a vissza nyíl, miért nem hagyod el az oldalt?

Kérlek. Egy ilyen hülyeségből is problémát lehet kerekíteni..wow

Na ezért van mindenkinek annyi baja az élettel😂

2015. jún. 14. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

"miért kéna használnom az elvirát ha itt is megkérdezhetem?"

Mert az elvira pont azért van, hogy magadtol is megtaláld. Gyorsabb is.


"Kérlek. Egy ilyen hülyeségből is problémát lehet kerekíteni..wow

Na ezért van mindenkinek annyi baja az élettel😂"


Nem csinálok belőle problémát, ha észrevetted a válaszomat viccnek szántam.

A kérdésem pedig inkább megjegyzés akart lenni.



#3

2015. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom én. A szarkazmus szép dolog, csak tudni kell értékelni. Na meg használni😉
2015. jún. 16. 00:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!