Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan jutok el Budapest...

Boob9 kérdése:

Hogyan jutok el Budapest Nyugatiból Győrbe a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne.Köszönöm előre is.

#Budapest #vonat #Győr #budapestről győrbe
2013. máj. 10. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Metróval a keletiig, onnan meg vonattal.
2013. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
34%
A 6-os villamossal egy vonaljeggyel eljutsz a Keletibe, onnan pedig közvetlen járat indul óránként Győrbe.
2013. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: akartad mondani: 1 vonaljeggyel, meg egy kiadós sétával... (gyengébbeknek: a villamos nem megy a keleti felé)
2013. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2. vagyok. Bocsánat, ha butaságot mondtam, ez kb. 15 perc séta, én legalábbis ennyi idő alatt teszem meg. Ezen a vonalon szoktam hazautazni, és mindig így megyek.
2013. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem mondtál nagy butaságot, de a kérdezőt valószínűleg igencsak meglepted volna azzal a 15 perces sétával, lévén nem ismeri az utat (különben nem kérdezné).

A legegyszerűbb és majdhogynem a leggyorsabb (2 vonaljegy áráért): nyugatinál metróba be, Deák téren másik (M2) metróra átszállni, Keleti Pályaudvarnál leszállni.

Drágább, de kényelmesebb valamelyik nagyobb taxitársaság (rádió-tele5, city, stb.) felhívása.

Persze lehetne még ragozni (Westend mellett elsétálni, a Váci út túloldalán a Csanády utcában felszállni a 76-os trolira, 4-6 villamos Blaha Lujza térig, majd séta, kőrút-Podmaniczky sarkán felszállni a 72-es trolira, majd a Dózsa György útnál átszállni a 20-as, vagy 30-as buszra, stb.), de ennek nem sok értelme lenne... :)

2013. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

" a leggyorsabb (2 vonaljegy áráért): "


1. Metrón belül átszállhat vonaljeggyel.

2013. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

"1. Metrón belül átszállhat vonaljeggyel."


[link]

Érvényes egy utazásra, átszállás és az utazás megszakítása nélkül a vonalak teljes hosszán[...]


Amire te gondoltál, az az átszállójegy a maga 530 forintjáért...

2013. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

"Amire te gondoltál, az az átszállójegy a maga 530 forintjáért..."


Nem vagy túl képzett gondolatolvasó, még tanulnod kell kicsit.


Azt írtam VONALJEGY, így arra is gondoltam.

A metróban kb 3 éve át lehet szállni a vonaljeggyel.


Ha egy icipicit továbbolvastad volna a saját linked, akkor feleslegessé vált volna a hozzászólásod.

Ugyanis ezzel folytatódik:


"Az érvényesség időtartama alatt az M1, M2, M3 vonalak között átszállásra jogosít, de útmegszakításra és visszafelé utazásra nem használható."

2013. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Szerintem nézz guglin térképet és sétálj át a keletibe. Ha jó az útvonal nehéz eltévedni max 1 óra alatt meg lehet járni, nem vészes ha nem sietsz.
2013. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Köszönöm a sok gyökérnek a lepintozást, sajnos, ettől még át lehet szállni a vonaljeggyel metrón.....
2013. máj. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!