Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tesco busz jár még Budapesten?

Tesco busz jár még Budapesten?

Figyelt kérdés
A pestszentlőrinci tescoba szeretnék eljutni. Olvastam valahol, hogy a határ úttól is indul tesco busz. Múltkor vártam, nézelődtem, de sehol sem láttam kiírva! Van még egyáltalán? Hol szokott pontosan megállni?
2014. szept. 22. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nézelődj alaposabban, elméletileg van busz :D

Nem tudott ott senki sem útbaigazítani? :(

2014. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de Pestszentlőrincen nincs Tesco hipermarket. Ahhoz közel Vecsésen van Tesco (Ferihegy), de oda nem jár ki Tesco ingyenes.

A Határ útról a pesterzsébeti Tescoba jár Tesco busz. A tesco.hu oldalon keress rá az áruházkeresőben, majd bal oldalon, a nyitvatartás alatt ott van a Tesco ingyenes menetrendje. (Közvetlen linket nem tudok küldeni, valamiért így van megcsinálva az oldal.)

Maga a busz a Határ útról a Ferde utcából, a 99-es és 123-as buszok megállója előttről indul, nincs kitáblázva, szóval elég nehéz csak úgy megtalálni.

2014. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a segítséget! Igen, a pesterzsébetore gondoltam, csak nem vagyok még eléggé járatos Pesten! 1.válaszoló: Igen! Azt a linket láttam, de az nem válasz a kérdésemre! :)
2014. szept. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!