Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten hogy közlekednek...

Budapesten hogy közlekednek az éjszakai buszok? Nem tudok kiigazodni a térképen.

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, most fogok felköltözni Pestre, és nézegettem az éjszakai buszokat, hogy ne tévedjek el egy buli után, de nem sokra mentem vele, mert abszolút nem tudok kiigazodni a térképen...

2014. aug. 15. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig a térkép pontosan megmutatja, melyik busz merre közlekedik.

Használhatsz útvonaltervezőt. Abban bejelölheted az úticélt, az időpontot is.

2014. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve nem ismered a város főbb pontjait, akkor tényleg nem sokat segít. Kicsit zsúfolt térkép, de nagyon informatív, mivel járatsűrűséget is mutat. Nagy vonalakban amúgy az M1 metrót a 979-es, az M2-t a 956, 990-es, M3-t a 914, 914A, 950, 950A, az M4-et a 907-es busz fedi le. A 6-os villamos éjjel is jár, 1-es helyett a 901, 918, 937-es. Buda észak-déli járata a 960-as
2014. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj google mapsot állitsd be az időt add meg az indulási és érkezési helyet
2014. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a google maps, segít, de!

Az éjszakai járatok, alapvetően ritkábbak, a nappalikhoz képest. Emiatt, nem csoda, hogy ha, nappal 30 percen belül ott vagy valahol, akkor az éjszakai járattal, már 1 óra, vagy több is lehet (pl. másfele megy, metró/HÉV nem jár, nincs gyorsjárat, stb.).

2014. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ameddig nem vagy fenn, addig felesleges nézegetned, de nem kell emiatt aggódnod. én nem is élek ott, csak néha-néha felmegyek bulizni 1-1 éjszakára. bár budát még nem nagyon térképeztem fel, de pest jórészén simán tudok tájékozódni, meg persze ha nem csak az éjszakai buszokat nézzük, ott van a 4/6os villamos, ami megy éjszaka is. ha azt a környéket bejárod, akkor nem tudsz eltévedni pesten éjszaka, legalábbis szerintem az eléggé frekventált szórakozóhelyek tekintetében. de a legtöbb pesti én úgy vettem észre, hogy inkább költ taxira mondjuk egy házibuli utáni hazafuvarozásnál, mint éjszakai buszon menjen.
2014. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!