Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági buszon milyen...

Távolsági buszon milyen gyakran van ellenőr?

Figyelt kérdés
Azzal a tróger megoldással szeretnék élni, hogy nem veszem meg a teljes Pest-Pécs viszonylatra a jegyet, csak a kétharmadára, ugyanis annyi pénzem van jelenleg. Becsületemre szóljon, nem szoktam túl gyakran ilyesmihez folyamodni, de most muszáj. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy lebukom, mert elkap az ellenőr?
2010. jan. 18. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyszer a pasim gondolt egyet kért egy bérletet ami nem abba a városba szólt felszállt vele és kész!De azóta se meri inkább nem jön be elém a suliba csak ha van pénze!
2010. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

elmult 12 év alatt számolhato hány ellenőrrel találkoztam távolságin,pedig hetente 4x igénybeveszem...

(mosjuk most karácsonykor ugyanazta buszt ellenőrizték végig 2x:D vicces volt)

2010. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

sztem ha megveszed Földvárig, vagy Szekszárdig, akkor nem fog feltűnni neki, hogy nem szállsz le, hiszen ott sokan leszállnak.

én is csináltam már ilyet, attól még nem válok köztörvényes bűnözővé. a szükség nagy úr, emiatt ne érezd kellemetlenül magad.

2010. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De van ellenőr!!! Csak nagyon ritkán. A szekszárdi elágazónál szokott fölszállni. Ha megb*nak az egy tizesedbe fog kerülni kb vagy még több.
2010. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Változó: van úgy, hogy hetente többször is jönnek, utána meg egy évig semmi.
2010. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok, fiúk! :) Végül egy segítségemre siető családtag megoldotta a problémát, úgyhogy megvettem a jegyet a teljes útra, remélem ezzel annak a lelkiismerete is megnyugodott, aki mindenféle csúnyát gondolt rólam :D.
2010. jan. 19. 09:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Változó. Volt már olyan, hogy a Kaposvár-Szeged úton egyszer sem szállt fel ellenőr, de olyan is, hogy valahol félúton az ellenőr böködött az ujjával - aludtam -, hogy mutassam a jegyem.
2010. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!