Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest, Pest megye - tömegkö...

Budapest, Pest megye - tömegközlekedés bérlet?

Figyelt kérdés
Van olyan Pest megyei település, ami ugyan nem Budapest, de jár ki a fővárosból helyijáratos busz, akármi? Olyan helyet keresnénk, ami nyugis, de fontos lenne, hogy ne kelljen távolsági, meg még Budapesten belüli városi bérletet venni, mert ez így elég sokba kerülne... tehát olyan hely kéne, ahol elég a helyijáratos, Budapesti bérlet. Létezik ilyen? Bocsánat, ha hülye kérdést tettem fel, nagyon nem ismerem Budapestet, illetőleg a környékét sem...:(

2014. szept. 5. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A budapesti bérlet csak Budapesten a közigazgatási határon belül érvényes, azon kívüli szakaszra környéki bérletet kell venni. Tehát ez nem fog összejönni.
2014. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként Budapest külvárosi részei szóba sem jöhetnek ezek szerint? Van sok nyugis környék.
2014. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne jönne össze? Van egy csomó ilyen hely, csak annyi a trükk, hogy a település Budapest felőli részére kell költözni.

Vecsés (200E busz), Gyál (55, 84E, 89E, 94E, 184, 294E), Dunaharaszti (H6, 135, 135A), Szigetszentmiklós-Lakihegy (38, 38A, 138, 278, 279, 280, Volán), Érd-Érdliget (33, MÁV), Diósd (13, 113, Volán), Budaörs-Kamaraerdő (41, 87, 187, 287, 287A), Budaörs (40, 88, 240, de itt a városhatárig jár ki az ingyenes helyi busz is!!), Remetekertváros (63), Solymár (64,64A,164,264), Pilisborosjenő (218, Volán), Budakalász (204), Kistarcsa (92, H8). Meggyőző, nem?

2014. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, és onnan gyalogoljon be a budapesti első megállóig, hogy érvényes legyen a bérlete úgy gondoltad?

Ennyi erővel költözhet kijjebb is, maximum többet gyalogol a határig.....

2014. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Látom a piros kéz nyomogatása ész nélkül az megy. Direkt csak azokat a településeket, néhol településrészeket soroltam fel tételesen, ahol napi szinten bevett gyakorlat az, hogy az ott élők elgyalogolnak párszáz métert addig a megállóig, ahonnan már érvényes a budapesti helyi bérlet.


Légyszi húzd le ezt a választ is mínusz 138 százalékig, köszi. Paraszt.

2014. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ugye cseppet sem zavar suttyófész, hogy az én válaszom is le van pontozva ergó nem én nyomogattam végig a piros gombot. Bár értelmes ember a gyakorin leszarja a pontozást mert úgyis az megy, hogy mindenkit lepontoznak.


De azért csak parasztozzál nyugodtan, ahhoz ész nem kell, neked meg úgy sem sok van...

Valami politikai megnyilvánulást nem adsz szokásodhoz híven? Októberben "jól meg kell gondolni hova húzod az ikszet és akkor minden jó lesz" vagy "Szavazz a jbbikra és kitolják Budapest határait" vagy ilyesmi?


A véleményem tartom, nem "párszáz" méterektől van szó, nyilván nem a határvonalra akar költözni, mert ennyi erővel megtehetné Budapesten belül is. Gondolom a határtól 1-1 megálló már nem igazán számítana.

2014. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom de korabban a buszok pest határától 1 negallónyira érvényesek voltak.lehet mar megváltozott ...budakalasz is ilyen.Maglód is..kozvetlen busz jon kőbánya alsó ra.
2014. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!