Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Iskolaváltás miatt bekérték a...

Iskolaváltás miatt bekérték a diákom, kaphatok ettől függetlenül diákjegyet buszon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Idén másik gimnáziumba fogok járni és le kellett adni a régi diákigazolványomat, új pedig még nincs. 17 éves vagyok és még fiatalabbnak is nézek ki, meg is lepődött a sofőr mikor teljes árú jegyet vettem legutóbb. Egyértelműen diák vagyok, de nem akarom se magamat se a sofőrt kellemetlen helyzetbe hozni, gondolom igazolás nélkül nem adhat diákjegyet de gondoltam egy kérdést megér.

2014. aug. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákjegy csak diákigazolvánnyal, vagy az a helyett kiállított igazolással (NEM iskolalátogatási) váltható.
2014. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 28. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem adnak, de nem hivatalosan pl. nekem a buszon kiadták.
2014. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kellett volna adnia az iskolának egy ideiglenes diákigazolványt, ez egy A4 -es lap, ami igazolja hogy tanuló vagy. A buszon lehet hogy kiadják diák nélkül a jegyet, de az ellenőr kéri a diákot is, és ha nincs megbüntethet.
2014. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!