Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kisvárdáról- Budapest Nyugatib...

Kisvárdáról- Budapest Nyugatiba IC-vel? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Nem utaztam, már nagyon rég vonattal, de most muszáj lesz. Megvettem a jegyet + helyjegyet. Másat nem kellett volna pótjegy vagy valami ilyesmi. Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de nem szoktam vonattal utazni! Megy mindenkinek a zöld kéz!
2014. júl. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem dehogy is!

Csakjegy es hely jegy kell ennyi az egesz!

Kisvàrdi vagy ??ėn szabolcsban szulettem... neha haza latogatom:)jo utat egyebkent!!

2014. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)

Igen, itt élek Kisvárdában :)

2014. júl. 18. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Az IC-re 3 jegy kell: menetjegy + IC pótjegy + helyjegy.

Mivel IC pótjegy és helyjegy egyaránt kötelező, egyben adják. Úgyhogy amit vett, az tulajdonképpen 3 jegy, a helyjegyen valószínűleg szerepel az IC pótjegy megnevezés is. De akkor se aggódjon, ha nem nyomtatták rá, benne van az árban. Úgyhogy további pótjegyre nincs szüksége. Ha kellett volna más is, akkor a pénztáros (vagy ha interneten vásárolt jegyet, akkor a program) figyelmeztette volna rá.

A jegy miatt ne aggódjon! Jó utazást kívánok!

2014. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz! :)
2014. júl. 18. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit szivesen!
2014. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!