Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki miért akar/lett villamos/tr...

Ki miért akar/lett villamos/troli/buszvezető lenni?

Figyelt kérdés
írjátok oda hogy mi vonatkozik rátok
2010. jan. 6. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyárban dolgoztam 5 évig szalag mellett, BRRRRR


Utána rájötte itt nem ül mögöttem a főnök, bejártam Európát. Talán ennyi.Meg ha nem csinálsz hülyeséget , akkor biztos munkahely, nem minimálbérre bejelentve.

Ennek 17 éve , de előtte már fuvaroztam is:-)

2010. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyermek korom óta teherautót szerettem volna vezetni.Apukám is sofőr és a tatám is az volt.Teherautó jogsira viszont nem lett pénzem,így maradtam volna a buszvezetés mellett.De oda is kell "C" kat.jogsi,így abból se lett semmi.Most trolira szeretnék kerülni,azt nem tudom sikerül-e.

Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy PÁV I-es is megvan,de még mentőautóra sem kellek egy nagyon egyszerű okból: nő vagyok.Ennyi.A legtöbb cégnél,ha a jogsim,az érettségim,a nyelvvizsgám és a balesetmentes vezetés jó lett volna,ez volt az akadály.

Szóval most a troli.Ha ez sem sikerül,akkor sem fogom feladni,csak már jó pár éve keresek sofőr állást.

2010. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!