Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol keressem a diákigazolványo...

Hol keressem a diákigazolványomat?

Figyelt kérdés

Sehol nem találom a diákigazolványomat (és vele együtt az e havi bérletemet, de az nem olyan gáz..), soha nem veszem ki a táskámból, még sincs most benne és itthon is hiába keresem. A kérdés az lenne, hol tudnám ilyenkor megnézni? (pl. ha elhagytam és valaki megtalálta, hova szokták leadni? )rendőrség, tiszavolán, ...?

Tiszavlan-nak tudok írni vhol e-mailt, v vki tudja a telefonszámukat? (hátha buszon hagytam, és tudnak róla valamit ...)


2014. jún. 29. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezt az elérhetőséget találtam a TV honlapján: (62) 560-111


Jó, ha tudod, hogy adott esetben több nap is lehet, mire a talált tàrgyakat kezelő csoporthoz jut az adott tárgy. Ezen kívül lehet, hogy màr megtalàlta egy utas és elpostázta neked. De visszaélésekre is adhat lehetőséget a diàkod, érdemes tehát az igazolvànyt kiàllító szervezet felé jelezni az elvesztését

2014. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tiszavolánt felhívtam, ott nincs, se a marstéren.. valószínűleg szerdán tűnt el, még nincs meg, remélem előkerül azért majd ... :/ :)
2014. jún. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!