Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Közoktatási bérlet helyett...

Közoktatási bérlet helyett véletlenül felsőoktatásit vettem, ebből lehet baj ellenőrzéskor?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mivel nem vagy rá jogosult. Menj el az Akácfa utcai irodába ahol kicserélik neked.


De hogy lehet véletlenül rossz bérletet venni?

2014. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért zavarjátok el feltétlenül az Akácfába?! Bármelyik pénztár cseréli....
2014. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és úgy hogy automatából vettem és automatikusab felsőiktatásira ment rá én meg nem figyeltem
2014. jún. 6. 15:38
 4/4 darujev ***** válasza:
100%

Nem. A felsőoktatásit bármely diák használhatja (külföldi csak azt pl.), a közoktatásira van a korlátozás, hogy kizárolag csak magyar közoktatási diákigazolvánnyal lehet igénybevenni.


De ha biztosra akarsz menni 250Ft-os kezelési költség fejében lehet cserélni, de mivel automatás bérletről van szó erre nincs lehetőséged még minden pénztárban, legutóbbi emlékeim szerint a Baross téri, Deák téri, Őrmezei ügyfélközpontot és a Móricz körtéri M4 pénztár a kijelölt erre (amire biztosan emlékszem, meg gondolom az Akác is).

2014. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!