Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Én kint dolgozom Dániában és...

Én kint dolgozom Dániában és a barátnőm jönne ki hozzám 2 hónapra viszont 17 éves, milyen papírokra lehet szüksége a repjegyen és a személyin kívül?!

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
szülői hozzájárulásra papíron, mert kiskorú még!
2014. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És erről van forma nyomtatvány vagy elég egy egyszerű otthon megirt papír szülői aláírással?!
2014. jún. 3. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg semmilyen papírra, ha a szülei beleegyeznek az utazásba.

2 hónapig maradhat bejelentés nélkül, 90 nap tartózkodás engedélyezett.

2014. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
személyire,amit megnéznek majd a repülőn. kb ennyi
2014. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha jól értem a reptéren semmi féle fennakadásra nem kell számolni?! Egyszerűen kiutazik és kész a reptéren nem lesz probléma hogy 17 éves?!
2014. jún. 3. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb valószínűség szerint nem fog senki papírt kérni tőle. Nem olyan kicsi gyerek, hogy kísérőre lenne szüksége.
2014. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

márpedig a beszállásnál a személyazonosításnál kibukik a dolog, onnan tudom hogy ezzel foglalkozom!

nemhiába írtam!

17 évesen kell papír, vagy kísérő az utazás idejére!

kettő közül valamelyik kell, míg 18 éves nem lesz valaki, mert addig gyerek!

2014. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kell ilyen igazolás, mert 18 év alatt mindig valaki másnak kell felelnie a gyerekért. A papír ahhoz kell, hogy kísérő híján a szülő vállalta a felelősséget azért, ha valami történik a gyerekkel az úton, mert a repülőtársaság erre nem hajlandó, és nem is várható el tőle.
2014. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát, én 16 évesen 1 hónapot töltöttem Máltán, és tőlünk semmi papírt nem kértek tudtommal...
2014. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!