Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha interneten veszek IC-re...

Ha interneten veszek IC-re helyjegyet miért nem tudom én kiválasztani hová szeretnék ülni?

Figyelt kérdés
Most használtam először az internetes jegyvásárlási lehetőséget azt hittem hű de jó lesz most végre oda foglalhatok helyet ahova akarok és nem kell menetiránnyal háttal ülni. Erre a francot a rendszer randomra adott nekem egy helyet (persze hogy háttal). Miért nem lehet oda foglalni ahova akarok? A pénztárba pedig nyugodtam mondhatom hová akarom kérni asztaloshoz, vagy kettesbe.

2014. máj. 4. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem eléggé stabilak a vonatösszeállítások, ilyen-olyan okból változhatnak a vonatba sorozott kocsitípusok. Arra nyilván odafigyelnek, hogy darabra ne legyen kevesebb hely, mint amennyit terveztek, de ezek pontos beosztása (melyik van háttal, melyik asztalnál, stb.) nem mindig egyezik az előzetesen tervezettel. Ezért nem választhatsz magadnak helyet.
2014. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól még az eredetileg (SZVÖR szerint) tervezett kocsi ülőheklykiosztását felajánlhatná, legfeljebb ha mégsem azt sorozzák bele, nem teljesen ott lesz a hely. A Volánbusz oldalán a tervezett busz üléselrendezését megjelenítik, és úgy választhatsz helyet. Nem hiszem, hogy túl bonyolult lenne ugyanezt az Elvirában is megcsinálni.
2014. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem sem lenne túl bonyolult megoldani és a MÁVnak belföldi forgalomba nincs is sok InterCity kocsija általában Bp és Bpee kocsik vannak besorozva, aminek az ülés kiosztása majdnem ugyanaz.

[link]

Mindössze ennyi kellene belerakni és akkor lehetne oda foglalni ahová akarsz.

2014. máj. 6. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ülj át. Én még sosem ültem IC-n ott ahova a helyjegy szólt. Ha jön az ellenőr maximum megmondja, hogy üljek át, de még azt se csinálták sohase.
2014. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nincsen hová, néha átszoktam ülni, de általában sosem jön a össze mert a következő állomáson jön valaki akinek pont arra helyre szol a jegye.
2014. máj. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!