Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az első héten munkanapokon...

Az első héten munkanapokon mennyire volt kihasznált a 4-es metró? A párhuzamoz felszíni járatokon mik a tapasztaltok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerda, csütörtök környékén utaztam rajta, nem mondom hogy tolongtak az emberek, de azért eléggé sokan voltak 1-1 szerelvénybe, főleg ha azt nézem hogy 1-2 perces követéssel jöttek.
2014. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan az első héten 70%-os kihasználtsággal működött.
2014. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csúcsidő végén úgy 2 órát mozogtam a metróban és környékén (az állomásokat és környéküket néztem meg), nem meggyőző a kihasználtsága. Általában az ülőhelyek 50-80%-a volt foglalt, álló utas nem sok volt. Összehasonlítva más metróvonalakkal ez elèg gyér.


Persze még nem állt be az egyensúly, sokan nem fedezték még fel az új útvonalat. Àm hamarosan indul a "százlábú híd" felújítása, így sok vonat csak Kelenföldig fog közlekedni, ami az elővárosi utasokat nyilván a metróra tereli majd.

2014. ápr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az átadás utáni héten utaztam rajta, majd ugyanezen a napon, ugyanabban az órában, egy hét múlva szintén. Érezhetően kevesebben voltak.
2014. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!