Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tatabányán hogyan jutok el a...

Tatabányán hogyan jutok el a (z) Reckitt Benkiser véghez?

Figyelt kérdés

Kérdesem a következő.:

-Vértes center autóbusz pályaudvarról történne az indulás,lehető legegyszerűbb,és egyben leggyorsabb.

/gyalog-helyi autóbusz közlekedés(taxi kivételével)/

..lehetőleg egyértelműen,és pontosan írjátok le a válaszokat! :)


2014. márc. 20. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1: Az 5-ös busszal Tatai út megállóhelyig. Minden egészkor és félkor indul, az út olyan 15 perc.

2: 23-as busszal a Hármas híd megállóhelyig, ami minden óra 10-kor indul, a út 15 perc.

3: A 3-as busszal a hármas híd megállóhelyig, minden óra 35-kor indul, az út 20 perc.

4: Helyközi autóbusszal, ami Tarján irányába közlekedik, a hármashíd megállóhelyig, az út ezzel 10 perc. ( A jegyet fagyűjtőtelep megállóhelyig célszerű kérni, mert az már Tatabánya határán kívül esik, és jóval olcsóbb így a jegy).

2014. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszod! :)

A fatelepi buszmegálló/vagy elágazás/vagy bekötő út-tól,tehát ott ahol le kell szállni az autóbuszról,merre tovább,illetve ez időben mennyi?

/gondolom én,hogy az autóbuszjárat,csak érinti ezt a szakaszt. ..tehát nem visz egyenesen a úticélhoz,minden meggyőződésem a válaszodból,hogy leszállás után még gyalogosan folyatatni kell az utat./

2014. márc. 21. 06:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval. Ha a fagyűjtőtelepig kéred a jegyed, akkor is a Hármashíd megállóhelynél kell leszállnod, csupán azért kell a fagyűjtőtelepig kérned a jegyet, mert az már Tatabánya közigazgatási határán kívül esik, így a menetjegy is jelentősen olcsóbb. Nem szoktak érte szólni a sofőrök :)

Szerintem a legyegyszerűbb ha ezt így belinkelem. Egyébként mikor mennél?

[link]

2014. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!