Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolc villamos?

Miskolc villamos?

Figyelt kérdés

Ha miskolcon felszállunk a villamosra akkor fel kell mutatni a jegyet-bérletet?,vagy fel lehet szállni hátul?

Előre is köszönöm!


2014. márc. 15. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, kivéve ha a végállomásokon szállsz fel. Annyian vannak, hogy a vezető nem tud ezzel foglalkozni.
2014. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van a villamos szélvédőjének a jobb felső sarkában (ha szemből nézed bal felső sarkában) egy nyíl. Ha az világít, bárhol felszállhatsz. Ha nem, akkor elvileg csak elöl és fel kell mutatnod a jegyet-bérletet. A jegyet pedig érvényesítened is kell. Ugyanez igaz a buszokra is.

Azt pedig kénytelen vagyok hozzátenni, hogy általában nem a végállomások a legforgalmasabb helyek. Sokkal többen szállnak fel a Centrumnál.

2014. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. márc. 15. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még a Tiszain csak olyat láttam, hogy elől lehetett felszállni :D
2014. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

időszaktól és megállótól függ,régebben pár évig villamosoztam suliba,volt mikor nyitottak minden ajtót de volt hogy sokáig csak az elsőt.

a megállótól is függ mert egy forgalmasabb megállóban nem szórakoznak csak az első ajtónyitásával de ahol csak páran vannak ott sokszor eljátsszák hogy még ha a villamos végénél is vagy nem nyitja ki meg várja még előre mész.

olyan is volt már nekem hogy hátul felszálltam aztán hangos bemondóba mondta hogy menjek előre mutassam meg a bérletet,ez csak a kettes villamoson diósgyőri végállomásánál volt.

2014. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!