Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akkor most tényleg megint...

Akkor most tényleg megint logókat cserél a BKK?

Figyelt kérdés

A ma megjelent tájékoztató alapján mégiscsak változtatnak rajta: [link]

De mégis minek? :( Ráadásul miért egy ilyen rondával, szerintetek nem néz ki sokkal jobban a mostani? Teljesen feleslegesen dobnak ki rá pénzt, hiszen a most használatos logókkal is könnyen egységesíthető az arculat, sőt, én igazából már alig látok a mostaninál régebbi ábrát kihelyezve valahol. Ez is csak egy olyan üzlet, amivel valaki zsebre rakhatott pár gurigát? De akkor legalább egy szép logót terveztek volna....


2014. febr. 25. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem rondák, csak szokatlanok. Idővel szükség van egy kis változatosságra, nem maradhat örökre minden ugyanolyan.
2014. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában nem vagyok a maradiság híve, nyitott vagyok az újdonságokra, de szerintem ezek akkor is sokkal csúnyábbra sikeredtek. Mellesleg a mostaniak se olyan nagyon régiek.
2014. febr. 25. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézem a belinkelt képet, de nem találom, mire gondolsz. Mit kell nézni?
2014. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A H8, H9 jelölésekben a H betű, illetve balra lent, ahol a térképen a metrót jelöli, az M2 felirat M betűje.
2014. febr. 25. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell mindenért panaszkodni. Örüljetek neki, hogy van új logó, szerintem jó lett, a régi HÉV logóról mindig a német buszmegállótábla jutott eszembe, a metróé túl volt csicsázva, viszont az újak letisztultak, egységesebbek és érthetőbbek.


[link]

[link]



[link]

2014. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, de minek lecserélni 3-4 évente? Borzasztóan irritáló, hogy ilyesmire pazarolják az adófizetők pénzét, miközben már egyszer ugyanez a bagázs kiadott egy rakás lóvét a most leváltott arculat bevezetésére.
2014. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne politizáljunk már, jó?
2014. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na jó, de most nem tökmind1, hogy hogy néz ki az a logo? az utazóközönség nem azokban szeretne gyönyörködni, szóval ez igenis pazarlás. az is elég informatív lenne, betűvel kiírnák, hogy H8..és akkor is tudná az utas, hogy azt kell nézni...
2014. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!