Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nagy álmom hogy buszsofőr...

Nagy álmom hogy buszsofőr legyek. Ahhoz hogy csuklós buszt vezessek elég D kategóriás jogosítvány, vagy D+E kell? L/18

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 09:40
1 2 3 4 5 6
 41/55 egySanyi ***** válasza:
Kecskeméten a Kiskunnál csináltam a GKI-t, csak ajánlani tudom őket, nagyon rendesek korrektek voltak.
2014. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Én most a Füredinél teszem a B-t. Ők is jók. :)
2014. febr. 19. 18:23
 43/55 anonim ***** válasza:

"Mit dolgozol?

Egyébként én csakis kizárólag Kecskeméten lennék buszsofőr. :)"


Vasút:)


Miért csakis kizárólag Kecskeméten?

2014. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Óóó értem. :)


Azért mert Kecskemétet már elég jól ismerem. Tudom hogy hol mire kell és érdemes figyelni, nem olyan nagy, meg hát ezek a gyönyörű Mercedesek is ide kötnek amiket most kaptunk. :D

2014. febr. 21. 15:52
 45/55 A kérdező kommentje:
De nem is csak ezekről van szó. Hanem egyszerűen szívemhez nőtt a város. Nem szívesen hagynám itt. És még talán azért is, mert szeretném pár ismerősömnek megmutatni, hogy mivé leszek pár év múlva..
2014. febr. 21. 15:54
 46/55 anonim ***** válasza:

Így érthető:) Kecskeméten is laksz?


Vannak olyanok, akik szerint úgysem sikerül?

2014. febr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Igen itt is lakok. :)


Hát biztos vagyok benne, hogy vannak páran akik csak jót röhögnek rajtam.. Mindig is voltak olyan emberek akik nem hittek bennem. Többek közt a 'családom'. De majd én megmutatom! Nagyot fognak nézni, mikor 6 év múlva én nyitom ki nekik a busz ajtót..

2014. febr. 22. 10:04
 48/55 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kell velük foglalkozni. Szerintem sokkal fontosabb az, hogy olyan munkát végezz, amit szívesen csinálsz. Aztán, hogy ki mit gondol... Mellesleg egyre több női buszsofőr van, ezen nem kellene megdöbbenni.

:)

2014. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Igen próbálom leszarni őket, csak az fáj nagyon hogy pont a családom, és azok az emberek nem hittek bennem akiket a barátaimnak gondoltam. Na de mindegy nem adom fel, küzdeni fogok! Itt nem arról volt szó, hogy fura célt tűztem ki, mert nincs bajuk a sofőrködéssel, csak mivel nem vagyok túlságosan kitartó típus, és eddig elég sok mindent feladtam, nem hiszik el hogy képes vagyok rá. Pedig pont hogy biztatniuk kéne.

És igen, én is úgy gondolom hogy az életben az az egyik legfontosabb, hogy mindenki azt csinálja amit szeretne, és ne utálattal menjen dolgozni, hanem tényleg szívesen csinálja! :)

2014. febr. 22. 16:00
 50/55 anonim ***** válasza:
Igazad van, biztatniuk kellene. Akármibe is kezdtél bele eddig, nem illett hozzád/nem érdekelt. Ezért nem voltál kitartó. Most itt van ez, ami érdekel, amit szívesen fogsz csinálni, éppen ezért meg is küzdesz érte:) S mivel nagyon akarod, sikerülni is fog elérni:) Az a legfontosabb, hogy te higgy magadban. A többi nem számít. Majd a családod, barátaid véleménye is meg fog változni.
2014. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!