Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kigyulladt a busz, el kellett...

Kigyulladt a busz, el kellett hagyni de eltűnt a csomagom. Kártérítést kérhetek?

Figyelt kérdés
Kigyulladt a buszunk, és azonnal el kellett hagyni. Nem volt rá idő, hogy minden cuccomat összeszedjem, koleszból jöttem hazafelé. Azt mondták, majd hívjuk őket és megmondják mikor és hol kapom vissza. De az én cuccaim eltűntek, nem kaptam vissza őket. Kérhetek érte kártérítést?
2014. jan. 25. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb lenne tőlük érdeklődnöd? Neked szenvedett tegnap balesetet a buszod?
2014. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem... :D gondoltam hogy valaki rá fog kérdezni... És azért kérdeztem itt, mert ha bemegyek a volánhoz, biztos megpróbálnak majd kijátszani.
2014. jan. 25. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
márpedig náluk kell érdeklődni, elsősorban felmész a honlapjukra, és ott kikeresed, hogy mi a menete, mire vonatkozik poggyászbiztosítás, stb. minimális dolog, hogy legalább a jegyed legyen meg a buszról, mert anélkül bárki mondhatja, hogy én is azon utaztam, és odavesztek a cuccaim.
2014. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bérletem volt... :S
2014. jan. 25. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem szokás, de pontosan ezért kell megkövetelni a csomagjegy kiadását a buszvezetőtől. Most nincs semmi a kezedben, amivel igazolhatnád, hogy volt a buszon egy csomagod. Ezzel együtt azonban mindenképp érdemes rendőrségi feljelentést tenned, hátha nem csak téged érint egyedül az ügy és így kicsit nagyobb elánnal vetik be magukat a rend éber őrei a nyomozásba.
2014. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos hátsó motoros, és ha ott keletkezett a tűz, és te a busz közepénél vagy elejénél ültél, akkor lett volna időd összeszedni a cuccodat. Max 1 perc és megvan, addig nem fog leégni az egész.

Ha a hátuljánál ültél, akkor persze érdemes minél hamarabb lemenekülni. :)

2014. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hátulról a 2.sorban ültem. Már éreztük, hogy büdös van szóltunk is s sofőrnek de nem állt meg... Egy kanyargós útszakaszon haladtunk, és mikor véget ért ez az útszakasz, az egyenesen megelőzött egy autó, és bevágott elénk. A busz félrehúzódott, odarohant az autós srác és ordította, hogy lefelé, mert vagy már egy perce lángol a busz hátulja, csak nem tudott megelőzni, pedig dudált meg villogott... És persze amikor lefékeztünk előre jött a füst, és kitört a pánik... Akik itt bizonygatják, hogy ilyenkor nyugiban összeszeded a csomagod az bizonyára nem élt még át ilyet...
2014. jan. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!