Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 4-es és 6-os villamoson...

Interceptor29 kérdése:

A 4-es és 6-os villamoson milyen gyakran van jegyellenőrzés, és hogy tudnak mindenit ellenőrizni két megálló között abban a nagy tömegben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 10:39
 1/7 anonim válasza:
4-es 6-oson gyakrabban latsz dzsipszit mint kallert. De vigyazz mert ok is latnak am teged.. nekem mar volt esetem ott veluk. Amugy ha ellenor jon is, nem fogja tudni mindenkinek csekkolni a jegyet, ez tuti.
2013. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 4-es 6-oson minden nap vannak ellenőrök folyamatosan. Nyilván nem egy megálló alatt fognak végezni, hanem kettő, három....
2013. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kifogtam már olyant, hogy hiába ellenőriztek körülöttem, én nem vettem elő a bérletemet (úgysem láttam a karszalagját és a kitűzőjét). Nekem nem szólt, pedig közteresekkel együtt volt.

Ez csak egy eset, mert lehet, hogy ez is becsúszik. Hozzáteszem, hogy erre viszont, építeni nem lehet, mert máskor kèrték tőlem (hasonló helyzetben).

2013. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű: nem szoktak mindenkit ellenőrizni, inkább csak egy részét a villamosnak. De így is sok majmot fognak, szerencsére.
2013. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A reggel 7-9 órási tömegnyomorban esélyük sincs, csak úgy, mint a du. 4-6 órásiban.

Késő délelőtt, kora délután, késő este találkozhatsz ellenőrrel arrafelé. Akkor már simán végig mennek 2-3 megálló alatt a Combinon.

2013. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mondjuk úgy, hogy nem egyedül dolgoznak, hanem 3-an, 4-en.

Beosztva, hogy ki melyik részét ellenőrzi a villamosnak... Ennyire egyszerű.

2014. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan reggeltől estig folyamatosan vannak ellenőrök. 1-2 megállót mennek, és nem szokták az egész villamost ellenőrizni. Habár van amikor egy egész csoport kaller jön (volt már hogy 9en voltak)
2014. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!