Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » PESTIEK! Ti hányadik kerületbe...

PESTIEK! Ti hányadik kerületben laktok? És mennyire vagytok járatosak egész Bp-en?

Figyelt kérdés

Az lenne a teljes kérdésem, hogy mennyire vagytok járatosak a tömegközlekedésben? Szóval csak azokat a busz/metró/hév/villamos/combino/troli járatokat ismeritek és tudjátok jól, amivel munkahely, iskola stb miatt közlekedtek vagy másban is magabiztosak vagytok és tudjátok mire, hol kell fölszállni? És mennyire ismeritek Pestet, vagyis sok olyan nevezetesség, emlékmű vagy csak egyszerűen plázák, szórakozóhelyek stb vannak ahol még nem jártatok vagy esetleg olyan kerület? Ti is kóvályogtok, eltévedtek néha? :D


Írjatok légyszíves kort és, hogy a fővárosban születtetek-e vagy mikor költöztetek oda és a fentebb említett személyes tapasztalataitokat, véleményeiteket! Köszönöm!


2009. okt. 24. 15:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Világ életemben Budapesten laktam (egész konkrétan Budán), és sokáig nagyon nem tudtam közlekedni, mert autóval cipeltek mindenhova. Aztán ahogy nagyobb lettem, és kezdtem magam is eljárni szórakozóhelyekre, házibulikba, ide-oda, megtanultam, hogy mi merre :) Általában éjszakai busz mindenhol van, és néhány átszállással (még ha ritkán is járnak, és a nappal háromnegyed órás út, éjszaka két órás) megoldható a hazajutás. Nappal pedig rémesen egyszerű :) Mondjuk múltkor egy szülinap alkalmából valahogy kikeveredtünk a halál ****-ára a 17. kerületbe a Tesco elé, na onnan para lett volna eljönni xD 16/L
2010. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!