Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy buszvezető?...

Mennyit keres egy buszvezető? és külföldön?

Figyelt kérdés

és mennyit dolgozik egy héten? főleg Tisza volán, Hajdú volán, Szabolcs volán érdekel.

meg az is érdekel hogy az Eu-ban mennyit keresnek.. köszi


2009. okt. 10. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Aszem a bkv 100 körül add kézbe juttatásokkal együtt.
2009. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok azt akkartam kihozni hogy máshol is ennyi vagy kevesebb lehet.
2009. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
volánnál a legtöbb buszvezető fusiba is dolgozik, szal ne ad jegyet és lop, ezzel elég szépen megtoldják a fizujukat. Tudtommal ha a volánhoz mész vezetőnek, akkor belekényszerít a többi sofőr ebbe a menetbe, mert ugye ők egymásnak jelentgetik, hogy mikor hol van ellenőr, és ha valaki ebben nincs benne, akkor bukik minden.
2009. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hú, erről még nem hallottam... én nem igazán szeretnék "lopni"... bár az alacsony fizetések mellett nem csodálkozok ezen
2009. okt. 10. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

nem mondom, hogy minden volánsofőr csinálja. Egyrészt sokat olvasok erről, illetve velem is megesett párszor, hogy vagy nem kaptam jegyet, vagy 90%-osat adtak 50%-os helyett, persze a pénzt azt eltette. Kérdeztem, hogy mi van ha ellenőr jön? A válasza az volt, hogy nem fog.

Igazából az egész úton azon agyaltam, hogy ha megbűntetnek, akkor kifizettetem vele, vagy agyonvágom.


nah mind1. szal erről jobb ha tudsz, ez lopás gyak jah. De az is igaz, hogy kevés a pénz mindenhol, így ennek is van egy megérthető oldala is.


A BKV-nál az a gáz, hogy nagyon stresszes meló, de asszem erről nem kell mesélnem, ezt gondolom tudod.

2009. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beugrott, hogy egyszer én sem kaptam jegyet, csak akkor nem tudtam mire vélni
2009. okt. 10. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg sofőr meg gázolajt lop, este hazamegy a busszal szépen letudja venni. Ebből is szépen lehet keresni.

Ha a váltótárs nem úgy csinálja akkor kibukik az eset volt olyan hogy akkor egy köztudottan tisztességes sofőrt ültettek a helyére, hogy ő mennyi üzemanyaggal tudja megoldani a távot.

2009. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!