Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Minek küldik ONLINE az új BKV...

Minek küldik ONLINE az új BKV buszok kamerafelvételeit központi szerverre?

Figyelt kérdés

Mi a jó Istennek? Persze a vandálok miatt. Remek. Ebbe miért nem köt bele Péterfalvi Attila? A Google Street View amit mindenki láthat és tudja mi az értelme az stopra van téve évekig (már nincs), a BKV meg csemegézhet gond nélkül és vezeték nélkül küldhetik mindenkiről a képmásukat.

Eljutunk oda, hogy ki lesz takarva mindenki arca és csak ha vandalizmus van akkor veszik le a takarást?


Hajrá BKV! Hajrá Nagy Testvér! Éljen az agyonkamerázott világ és a NULLA privátszféra. Miért kell kamerákkal terrorizálni a lakosságot?


A köztéri WC-ket mikor kamerázzák be ONLINE? Esetleg lehetne rá építeni egy kereskedelmi csatornát extreme perverzeknek.


Hajrá szép új világ...!



2013. máj. 1. 01:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
Ha Te egy tisztességes ember vagy (tételezzük fel), akkor meg mi a rákos F*szért izgatnak a kamerák? Vagy talán nem egy kis firkász g*ci vagy? Érdekes engem nem zavarnak a kamerák...
2013. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Látom, felfogtad a lényeget. Ha ennyire tisztában vagy vele, hányan hányféleképpen figyelnek meg, akkor mégis miért a BKV miatt rinyálsz?
2013. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Minden embert zavar valami, hát ez van. Engem tökre zavar a hangosan mobilozó ember a járműveken, még sem történik semmi. Szerintem be kellene tiltani az autókat, mert engem nagyon zavarnak büdösek, egy csomó méreg anyag jön ki belőlük, hangosak, stb. Még sem tiltják be őket, muszáj velük együtt élnem. Értem az állás pontodat, és nyilván a megfelelő helyeken ennek vannak hangadói is, de a többség elfogadja így a kisebbségnek alkalmazkodnia kell.
2013. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem vagyok köteles a paranoiával kombinált lustaságodat figyelembe venni. A kerékpározás alternatíva, azért választottam, mert drágálltam a bérletet (mellesleg vicces, hogy a bliccelők is mindig azzal jönnek, hogy nincs alternatívája a BKV-zásnak, nekik az JÁR), így most már csak az adómból fordítanak a tömegközlekedés fenntartására. Épp ezért anyagi érdekem is, hogy ellenőrzés alatt tartsák az utazóközönséget.

A biztonsági őrt meg azért fizetik, hogy figyeljen. Hidd el, nem kell koszosnak vagy barna bőrűnek lenni ahhoz, hogy bolti szarka legyen valaki.


De akkor ha jól értem, nem is a kamerázással van a bajod, hanem a megfigyeléssel? Hát ez van, nagyvárosban élsz, senki nem ismer senkit, ezért nincs is oka bízni senkiben. Lehet kisvárosban, falun is élni, ott senki nem kameráz, a kisboltban meg az eladó néni még cseveg is veled, miközben kiszolgál.

2013. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy a beszélgetéseid is rögzítve vannak!
2013. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
nem kell kimozdulni otthonról. annyira nem értem ezeket az embereket. privátszvéra otthon van, ha kilépsz, az közterület. ott, ha a melletted sétáló ember meghallja, hogy miről beszélsz telefonon, az miért nem zavar? amúgy is, ahogy többen leírták, zárt rendszerű, és az a cég nem fogja eladni a felvételeket megfilmesítésre senkinek...ha meg elő kell venni, akkor előveszik, de azt a hatóság tudja kérni, senki más. másik irányból meg örülhetnél, ha egyszer véletlenül(mert előfordulhat), valamivel meggyanusítanak, és te tudod igazolni az alibidet azzal, hogy xy helyen/buszon jártál akkor.
2013. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

12:00, örülök hogy téged nemzavsar hogy lassan a seggünkbe is kamerát szerelnek, és nulla magánszférája lesz az embereknek, de a többség ezzel nincs kibékülve.

Azzal magyarázzák a bizonyítványukat hogy "segít megelőzni a bűnt"...egy nagy túróst. Érdekesmódon amikor a retkesnyakú bodzaszedők az elkövetők, egyik térfigyelő kamera se lát semmit... :DDD

2013. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem gyanúsítanak meg semmivel. Ez nagyon gyenge indok.


Az előzőnek 12:00 A lustaság hogy jön ide? Télen nem lehet biciklizni. Nem lehet mindenhova biciklivel menni. A biciklit biciklizésre használom, és nem közlekedésre. Sportnak, kikapcsolódásnak.


off: (Harkonnen

Te honnan veszed, hogy minden beszélgetést rögzítenek?

Mégis minek? Aki bű*n*öző vagy ter*ro*rista az minimum műholdon telefonál vagy használ valami titkosítást. Rhode and Schwarz, Zfone meg mittudomén. Vagy személyesen találkozik.


Van arra erőforrás, hogy mindent elemezzenek? Vagy aki gyanúba keveredik annak előveszik a felvételeit? Na ne már.

Elhiszem hogy bizonyos szintű, IQ-jú bű*nöz|őket el lehetne így kapni, de akinek van egy csepp esze, az nem mobilon tárgyalja ki a dolgait, na de nem azért mert mindenkinek mentik a beszélgetését, hanem mert alapból nem kockáztat.)

2013. máj. 1. 15:34
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

Akkor ne lépj ki az utcára, építs magad köré falat és húzd le a redőnyt, kedves kérdező!!! Mert, ha mögötted megyek az utcán akkor is "megfigyellek" ám, hogy ne lépjek a sarkadra!

Mellesleg télen is lehet biciklizni, nem egy bringást láttam idén télen a hóban! De gyalogolni mindenképp! Nem lehet minden paranoiás emberkére figyelemmel lenni, mert akkor sok minden bezárhatna, pl az internet is!

2013. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Ezen kérdésből pedig a modik vissza tudják fejteni az IP-címedet, megtudják, hogy mit írogattál, kinek válaszoltál, milyen kérdéseket tettél fel. Gyorsan, szaladj el, mert a modik betörnek hozzád, kifosztanak, és feljelentenek mint lehetséges terrorista. Elvisz a CIA Guantanaoba, ahol halálra kínoznak majd. És miért? Mert feltetted ezt a kérdést! -_-
2013. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!