Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történne, ha a 3-as metró...

Mi történne, ha a 3-as metró Újpest központi végállomáson nem szállnék le a metróról?

Figyelt kérdés
Nem akarom kipróbálni, csak érdekelne, hogy ezért megbüntetnek vagy mi?
2011. máj. 30. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vezető ellenőrzi, hogy maradt-e valaki fenn, ő lerakna :)
2011. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés :D

Kökire állt már úgy be reggel első metró, hogy aludt rajta egy szegény hontalan, na ő, hogy került oda és, hogy tudott ott maradni? :D

2011. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem történik. A vezető csak akkor ellenőrzi, hogy maradt-e bent valaki, ha a bal kihúzóba megy be, a jobb kihúzóba menet nem. A balnál is csak azért mert ott ahhoz hogy ki tudjon szállni, az utastéri ajtókat ki kell nyitnia. És ha bentmarad valaki akkor kínos ajtót nyitni.

Amúgy semmi nem történik, max lát a vezető de nem szól rád, vagy ha szól is annyit hogy várakozzál türelmesen, mindjárt visszavisz a peronhoz.

2011. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. A gép be is mond egy szöveget: "A vonat üzemi területen állt meg! Maradjon a kocsiban mert a kiszállás balesetveszélyes. Várakozzon türelemmel, rövidesen a peron mellett kiszállhat."


Sőt ha fogsz egy térképet meg egy fényképezőt és elkezded böngészni akkor inkább csak legyint egyet :D

2011. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 31. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Kökin kipróbáltam este sötétben. Nagyon bepánikoltam..Nagyon izé volt,mert ment garázsba a metró..
2011. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!