Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nektek sikerült már vonaton...

Nektek sikerült már vonaton WiFi-n internetezni?

Figyelt kérdés
Ma utaztam haza Pestről Nyíregyházára és pont egy WiFi-s vonatot fogtam ki. Rá akartam kapcsolódni a laptopommal. A laptopom talált is valami Telekom_InterCity hálózatot de hiába csatlakoztam rá semmilyen weboldal nem jött be. Nektek sikerült már vonaton internetezni? Ha igen akkor hogyan?

2013. ápr. 28. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Én is próbáltam már, de esélytelen hogy összejött volna.

Egyik haverom a MÁV-nál dolgozik, kíváncsiságból rá is kérdeztem és mondta hogy ő eddig egy olyan vonatról tud ahol van normálisan wifi kapcsolat, többin csak a router üzemel és ezért látja a géped a wifit de netre már nincs rákötve. Ő is ezt azért tudja mert ilyen karbantartóféle, és volt olyan vonat amire neki kellett ezt beszerelni egyik kollégájával és volt rákötve modem ilyen speciális USB-s sim kártyával de kártya nem volt benne, aztmondta majd tesznek bele ha megjött, de azóta sem tették.

A volán járatain is ugyanez a megoldás van de ott érdekes módon 10-ből csak 1 olyan busz volt ahol nem működött.

2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyszer egy fecske-posta-Bhv-n.
2013. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült most is épp a mávos wifit használom egy posta Bhv-n és semmi baj nincs vele..
2013. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még van olyan kocsi, amiben csak a router van betéve, a SIM kártya nem, de folyamatosan haladnak vele :) nekem már sikerült neteznek Apee, Ap, Bpee és Bhv kosiban is :)
2013. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy látszik olyan vonatot fogtam ki ahol nem volt még berakva a SIM kártya.
2013. ápr. 29. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egri InterCityn mostanában már mindig szokott lenni, nemrég szerelték fel talán az összes itt közlekedő kocsit. Azt tudom hogy elméletileg a klímás kocsiban nincs, de a szomszéd kocsi jele átjön gond nélkül.
2013. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nem Tomka válasza:
Én egyszer a GÖCSEJ IC-n Wi-Fi-ztem egy iPaddel, és ha a kocsi végébe mentem, akkor a használati feltételek elfogadása után ment az internet!
2014. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új fehér flirteken se mindegyikben működik a wifi, de a régi pirosaknál sokkal nagyobb esély van rá.
2015. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!