Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A hajnali vonatk ahol a...

A hajnali vonatk ahol a www.elvira.hu szerint csak 2. osztályú kocsik közlekednek milyenek?

Figyelt kérdés

Pl: Szegedről Budapestre menő 4:36-kor induló járaton csak 2. osztályú kocsik vannak.

Ezek fülkés (kabinos) kocsik vagy amolyanok?

Szokott ezeken egyáltalán ember lenni?


2009. szept. 20. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2. osztályon ültem már kabinos meg nem kabinos vonaton is, szóval sztema vonattól függ. Am lehet rajta ember, de jóval kevesebb, mint nappal.
2009. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De vannak olyan vonatok amik nagyon régi belsejűek és csak nem fülkés kocsijaik vannak. Általában lepukkantak.

A kisebb vonalakon olyanok járnak és szerintem hajnalban is. Pontosabban amikor az van írva, hogy csak 2. osztályú kocsikkal közlekedik.


Ezzel kapcsolatban kérnék felvilágosítást!

2009. szept. 20. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:

minden vonat lepukkant, akár fülkés, akár nem.

amúgy ilyen nagy távokon, akár másodosztályú csak, akár nem, van fülkés kocsija IS a vonatnak.

és emberek is szoktak rajta lenni

2009. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!