Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan egyszerűbb, esetleg...

Honnan egyszerűbb, esetleg "olcsóbb" eljutni Bp-en a Városligeti fasor 35-be (ING)? Népstadionból, vagy Keleti pályaudvarról menjek, és mivel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 11:58
 1/10 anonim válasza:
Keletiből egy troli, a Népstadiontól nem tudom. A legolcsóbb gyalog, csak az lassú :-)
2009. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

Melyik Trolival s hol száljak le?

2009. szept. 11. 12:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Jól gondolom? 78as troli és a Bajza úti megállóban leszállni, onnan talán gyalog. Azért próbálok pontosítgatni, m gondolom kiderült h pesti , az nem vagyok, ebből kifolyólag az építkezésekkel sem vagyok tisztába, nem akarok hoppon maradni:)
2009. szept. 11. 12:30
 4/10 anonim válasza:

Én a BKV saját útvonaltervezőjét szoktam használni, eléggé naprakész a kicsike, a BKV egyik viszonylag jól működő szolgáltatása :)

[link]

2009. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ:)
2009. szept. 11. 13:03
 6/10 anonim válasza:
Fejből most én se tudom, de olyan trolit keress, ami a Városligeti fasort keresztezi, onnan gyalog kell menni. (Amúgy, ha munka miatt mész, nem ajánlom őket.)
2009. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves "13:05"-ös!

Ha felteszem a köv. kérdést, az már nem közl. témakörbe tartozik, de azért megköszönném, ha elmondanád véleményedet, tapasztalatodat, ha van, miért is nem ajánlod őket "munka" ügyben?:(

2009. szept. 11. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ING székház elött közvetlenűl nem áll meg troli. Ha Keletiből vagy a Stadiontól mész nehezíti a dolgod hogy a trolik bemennek a ligetbe. Ha így akarsz menni akkor a 75/79-es trolival menj a Hősők teréig és ott a Múzeum felé indulj el és onnan már látod is az ING székházat.
2009. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kérdező, hozzám intézted a kérdést. Nem tudom, neked mit mondtak el a találkozás előtt. Engem behívtak interjúra, előtte nem nagyon mondtak semmit. Helyben derült ki, hogy mielőtt a munkát bárki elkezdi, részt kell venni egy tanfolyamon (oktatáson), majd a feladat, "embereket kell hajkurászni nyugdíjpénztári átlépésre" (lehet, hogy van más is, de mellesleg ezen a területen pont ők az egyik, akik most mélyponton vannak), nem jelentenek be, mert nem alkalmazottként kötnek veled szerződést, hanem ki kell váltani a vállalkozói igazolványt, és persze mindent magadnak kell leadózni, a fizetésed jutalék, ha van fix alap, ahhoz legalább valamennyi embert hozni kell havonta, a telefonköltségedet nem térítik a fizetésen felül (eleinte legalábbis biztos nem). Ugyanott voltam interjún, mint ahova te mész. Ha azóta nem csoportosították át a tevékenységeiket más épületekbe, te is hasonlókat fogsz hallani.
2009. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad tapasztalatodat velem

:( Elszomorított a helyzet, de lehet megspóroltál nekem egy utat.

2009. szept. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!