Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha kalauz szeretnék lenni, én...

Ha kalauz szeretnék lenni, én választhatom ki azt is, hogy melyik vonalon szeretnék dolgozni? Például ha az ország egyik pontjában lakom, nem igazán örülnék annak, ha a másik pontjába tennének be.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ha jól tudom állomástól függ... Tehát ha X állomáson dolgozol az onnan induló és oda érkező vonatokon kell dolgoznod...
2013. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. febr. 20. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem pontosan így van. Kapsz ugyanis egy vezénylést, amiben figyelembe veszik, hogy honnan jársz be, de jellemzően nem a hozzád legközelebb eső állomáson kezdődik maga a szolgálat. Egy szolgálat alatt pedig eljuthatsz akár az ország túlsó végébe és vissza, azaz nem feltétlenük a lakóhelyedhez közeli vonalon dolgozol.
2013. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amiatt kérdeztem igazából, mert ha késő este végeznék éppen, és az utolsó járat az ország végébe menne, nem jutnék haza. Bár nyilván nem így osztanának be, illetve gondolom, hogy erre azért figyelnek.
2013. febr. 21. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, erre nem figyel senki. Ha nem tudsz hazamenni, kapsz laktanyát, vagy alszol a padon...


Ilyen nincs, hogy nekem ez vagy az a szolgálat jobban tetszik vagy ez a vonal mert onnan haza tudok jutni. Gondolj bele, hogy van 140 kalauz a telepállomáson, abból 30-nak legyenek ilyen extra igényei, a többi meg járjon a "szar" vonalakon, vonatokon, hogy nektek jó legyen?


Van egy alap forda, arra készül a vezénylés, és megfordulsz a fordában lévő összes vonaton. Ha épp nem tudnál bejönni vagy cserélsz valakivel, vagy bemész dolgozni előző nap.

2013. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!