Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vehetek diák bérletet utazásra...

Vehetek diák bérletet utazásra szóló iskolalátogatási igazolással? (bővebben)

Figyelt kérdés
Budapestre megyek továbbtanulni, érettségi után. (szakiskola) A régi diákom van meg, ami október 31-ig érvényes, de mivel Vácon volt a sulim, ezért csak Vácig vehetek diákbérletet. Vehetek iskolalátogatási igazolással, diákbérletet? Vagy olcsóbb bérletet? Az új diákigazolvány még nincs meg, és egyelőre ideiglenes diákom sincs még...
2009. aug. 31. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jártam hasonló cipőben, mivel nekünk a diákunkat elrontották a T.O.-n, és csak tavasszal kaptuk meg a jót.

Azt mondták, hogy a közlekedési társaságok csak az ideiglenest fogadják el, az iskolalátogatásit nem (bár szerintem egy próbát megér). Én sem értettem, hogy az iskolalátogatási miért nem jó, hiszen azzal is bizonyíthatom, hogy van érvényes jogviszonyom...

2009. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!