Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Végállomás előtt mindig van...

Végállomás előtt mindig van olyan elvetemült aki jelez a BKV-n, hogy leszállna. Soha nem értettem. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 10:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hm...akkor lehet ez az oka másnál is!:) De már azon gondolkoztam, hogy megkérdezem az illetőt ha látom, hogy jelez!:)
2009. aug. 27. 13:54
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem!

az 59-es villamoson nem nyitja ki a végállomáson az ajtót, hanem ott külön felhívja a Figyelmet a kijelzőn hogy ott is jelezni kell!

2009. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó az más, nem is ilyen helyzetre gondoltam. Hanem pl. a 7es buszra!:)))
2009. aug. 28. 18:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Én soha nenm jelzek, de egyszer hurokjárat révén nem állt meg a busz. (a vicces az, hogy holtidőben volt, amikor mindig 2-3 perccel előbb érkezik, de most pontosan jött, és nem kellett várnia) Amúgy rajtam kívül még volt 4-5 ember, aki szintém hoppon maradt. Mivel a következő megálló csak 300 méter, és én a kettő között lakom, így ebből végül nem lett semmilyen gond.
2009. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan,hogy tudtam a megálló nevét,tudtam is,hogy az fog jönni,de nem tudtam,hogy az egyben a végállomás is.Így hát jeleztem..Pici pontosítás...A járművezető nem sofőr!!!!!!Buszvezető,villamosvezető..stb...Én tudom,hogy honnan ered a sofőr szó...Ne keverjük a járművezetőkkel..Köszi
2009. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!