Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon hol lehet venni...

Miskolcon hol lehet venni villamosjegyet?

Figyelt kérdés

Csak egy darab kellene belőle, ez hány Ft-ba kerül? Van külön diák kedvezmény (14 éves vagyok)?


És még egy kérdés:

Ha egy osztálytársammal, akinek van bérlete, és felvihet még egy embert a villamosra, akkor elég, ha csak egy diákigazolvány van nálam? Vagy személyi igazolvány is kell?



2012. dec. 18. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Jegyet 300-400 ftért tudsz venni ujságosnál stb.


Ha osztálytársadnak van 90%os bérlete neked nem kell semmit magadnál tartanod, csak neki a kártyáját és felkisérheted akárhova villamossal vagy kék busszal. Távolságin (sárgán) pedig 90% os jegyet kérhettek.

2012. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 350ft most a jegy. Vagy több(már több mint 1 hónapja vettem utoljára, szóval azóta elképzelhető hogy emelték)

Jegyet a búzatérnél tudsz venni.

Ott van a volán társaságnak a része, aztán ha mész az aluljáró felé akkor ott lesz az MVK-nak is az épülete. Na ott vehetsz jegyet.

2012. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrPifta ***** válasza:
ha busszal jössz a városba, akkor a búza térnél, ha vonattal, akkor a vasútállomásnál tudsz is venni
2012. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És a Búza térnél konkrétan hol lehet? Minden nap járok ott, de még nem láttam ilyen helyet.
2012. dec. 19. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es válaszban leírtam hogy merre.

Ott is van váróterem, meg többnyire áll valamelyik oldalán 1-2 kék busz. Szóval meg lehet ismerni.

2012. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. dec. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!