Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon a búza térről hogy...

Miskolcon a búza térről hogy jutok el a tiszai pályaudvarra? Térképen néztem, és eléggé közel van. Mennyi idő busszal, és mennyi gyalog? Hányas busz megy arra? Veszélyesebb környék a tiszai, mint a búza tér?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nappal lesétálhatsz,20 perc


de 1-es vagy 1A-s busszal 5 perc,arra a buza téren szálsz fel,aluljáróba lemész,másik oldalon feljössz,és ott szállsz fel


De ha van időd és nincs kedved 300(?) ft-ot buszra/villamosra költeni,akkor búza téren lemész aluljáróba,feljössz a másik oldalon,mész egy kicsit,szinva park,villamos útját látod,és amellett járdán végigsétálsz

Éjjel nem ajánlom,nappal nyugodtan

2012. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget:)

Nincs bajom a sétával, csak nem akarok kést a hátamba.

Már este 7 körül is veszélyes?

2012. dec. 7. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor már tök sötét van.
2012. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor már sötét van,inkább rászánnám azt a 300Ft-ot


A selyemrétig nincs baj,de a selyemréten (ahol kanyart látsz au útban) sötétben már veszélyes,nemfehérekkel van tele

2012. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A penzt nem sajnalom. De ha busszal megyek ki akkor ott amikor odaerek nem lesz gond? Nem tudom milyen a hely, csak sok embertol hallottam mar hogy veszelyes. Egyebkent nem vagyok felos, csak nemreg mutottek, es most nem szabad kb semmit csinalnom. es lesz velem egy lany is.
2012. dec. 7. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!