Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi jut eszedbe mostanában...

Mi jut eszedbe mostanában arról, hogy BKV?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 20:05
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
88%
Nekem egy vicc: Melyik a legdrágább kévé? A BKV.
2009. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
75%

Nekem egy vicc jut eszembe a BKV-ról:

Melyik a legdrágább kávé? A BKV.

2009. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
drága a vonaljegy, ezért spórolok vele
2009. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Te jó ég!

Hány ember gazdagodott meg röhögve az országból?

1. a felszopó ügyvéd: [link]

Az a szó szerinti nyomorék cigány a több százezer forintos öltönyében. A hideg kirázz a pöffeteg tokás disznótól, akit állami pénzen hizlaltak!

A BKV vezetés milliárdokat lopott ki Magyarország zsebéből az évtizedek során. Aki oda bekerült hízott 20 kilót a semmittevéstől és a sok potya vacsorától és ajándékkorsáról, ami sok esetben juttatta jogtalan előnyhöz annak küldőjét.

Hány rendes ember / több diplomás, intelligens, több nyelven beszélő/ eset ki a rostán, mert nem engedtek ezek a mocskok maguk közé külsős tisztességes embert.

Rohadjon rájuk a műanyag lakat korrupt g***knek a családjukkal együtt!

A vége úgyis házi-őrizet és egy megkent szemét bíró lesz, és a több tízmilliós klímás villájukban töltik majd a büntetésüket, miközben luxus k**vák szo*ják a fa**ukat.

Meg vagyok győződve, hogy Mo.-on szinte mindenhol így mennek a dolgok. A BKV-n azért derültek ki ezek a dolgok, mert valakinek a korrupt ajánlata helyett egy másik ajánlatot fogadtak el.

Egyszóval a bejelentő, aki lebuktatta az egész Bkv-t az az a személy aki az elején megvesztegette a jogi igazgatót, csak az a több pénzt választotta és a tíz millát vette el.

Aki 5 öt adott az meg feljelentette azt aki tízet.

hát ennyi a véleményem, lehet nem érthető de lusta vagyok újraszerkezteni!

2010. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Középút ***** válasza:
100%

Nekem az jut eszembe, hogy milyen ügyesek a ma még hatalmon lévők. Egymást érik a BKV beszállítók elleni feljelentések amivel két legyet ütnek egy csapásra:

1. Ezen csámcsog a sajtó és a nép miközben esetleg az utolsó nagy húzásokat csinálják, talán pont a BKV-nál.

2. Annyira megtelik a fülünk a BKV-s korrupcióval, hogy a következő hatalmi brancs más nem fogja vizsgálni a BKV-t mert nép-érdeklődés nélkül nincs sajtó és sajtó nélkül nincs nagy ügy.

Történetesen személyes ismerősöm az egyik feljelentett beszállító, így testközelből tudom, hogy azért az értékért amit utólag ma már túlzottnak tartanak soha nem szállította volna amit vitt, ha a történetesen nem állott volna rendelkezésére félkész állapotban a megrendelés tárgya. Mégis most rá uszult a népharag, ezáltal a sajtó miáltal a bíróság nem teheti meg, hogy elfogulatlanul dönt ...


Hát Ügyesek a vezetőink, büszkék lehetünk az agyafúrtságukra. Kár, hogy nem az ország egészének származik java belőle.

2010. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Botrányos Közlekedési Vállalat. Koszosak, büdösek és "marha jó" állapotnak örvendenek a járművek...
2010. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
nokia doboz..
2010. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!